Rreth Nesh

Rreth Nesh

Mirësevini në Hotel Vila e Arte, e vendosur në qendër të qytetit të Tiranës, ofron dhoma të kondicionuara me ajër dhe WiFi falas. Vetëm 5 minuta larg qendrës së qytetit të gjallë, hoteli ynë ofron qasje të lehtë në Sheshin Skenderbej.

Filloni ditën tuaj me një mëngjes të shijshëm në stil bufet, i servirë në restorantin tonë në vend. Gjithashtu, mysafirët mund të shijojnë pije të freskëta në barin tonë të lobby-s gjatë gjithë ditës.

Na Kontaktoni

Shërbimet


Shërbim Transporti nga Aeroporti


Dhoma Joduhanpirëse

Shërbim në Dhomë

Wifi Falas

Restorant

Parkim Falas

Dhomë Familjare

Recepsioni 24-ore

Bar

Mëngjes i Mirë