Rreth Nesh

Mirësevini në Hotel Vila e Arte, e vendosur në qendër të qytetit të Tiranës, ofron dhoma të kondicionuara me ajër dhe WiFi falas. Vetëm 5 minuta larg qendrës së qytetit të gjallë, hoteli ynë ofron qasje të lehtë në Sheshin Skenderbej.

Filloni ditën tuaj me një mëngjes të shijshëm në stil bufet, i servirë në restorantin tonë në vend. Gjithashtu, mysafirët mund të shijojnë pije të freskëta në barin tonë të lobby-s gjatë gjithë ditës.

Kontaktoni

Dhomat Tona

Dhomë Gjumi

Dhomë Dyshe

Dhomë Treshe


Shërbimet


Shërbim Transporti nga Aeroporti


Dhoma Joduhanpirëse

Shërbim në Dhomë

Wifi Falas

Restorant

Parkim Falas

Dhomë Familjare

Recepsioni 24-ore

Bar

Mëngjes i Mirë