Dhomat Tona


Në qoftë se ju jeni duke kërkuar një shtëpi larg në shtëpi, thjesht hyr këtu.
Ju mund t'i merrni të dyja, një përvojë të jashtëzakonshme dhe relaksuese ndërsa jeni në një festë.


Dhome ekonomike per dy persona

Mirësevini në dhomën tonë të shkëlqyer me pamje të mrekullueshme nga malet, ku komoditeti përputhet me qetësinë. Relaksohuni në ambientin e ngrohtë të hapësirës tonë të mirëmbyllur, e cila përmban një krevat të butë dopio për një gjumë të qetë natën. Mbani lidhjen duke përdorur WiFi-n falas ndërsa shijoni pamjen e mrekullueshme përmes dritareve të zgjeruara që tregojnë malet majestike. Përmirësojini etjen me pije nga minibari, duke siguruar një qëndrim të mrekullueshëm plot relaksim dhe pamje frymëzuese të natyrës.

Kondicioner

Banjë private

Televizor Flat-screen

Wifi Falas

Pamje

Minibar

Dhome ekonomikë për dy persona

Mirësevini në dhomën tonë të dyfishtë, ku komoditeti dhe lehtësia presin! Kjo dhomë ofron dy krevate të përshtatshme për udhëtarët që kërkojnë fleksibilitet në akomodimin e tyre. Shijoni pamjen e mrekullueshme të maleve nga këndi i qetë i dhomës suaj, duke ju ofruar një sfond pitoresk për qëndrimin tuaj. Mbani lidhjen duke përdorur WiFi-n falas, që ju lejon të ndani përvojat tuaja ose të punoni ndërsa jeni rrethuar nga bukuria e natyrës.

Kondicioner

Banjë Private

Televizor Flat-screen

Wifi Falas

Pamje

Minibar

Dhomë Dopio Standarte

Mirësevini në dhomën tonë standarde të dyfishtë, ku komoditeti dhe eleganca ju presin! Kjo dhomë ofron një krevat ekstra të madh dopio, duke siguruar një gjumë të qetë për mysafirët tanë. Shijoni pamjen panoramike të maleve nga qëndrimi juaj i qetë në dhomë, duke ofruar një sfond të qetë për qëndrimin tuaj. Mbani lidhjen duke përdorur WiFi-n falas, që ju lejon të ndani përvojat tuaja ose të punoni ndërsa jeni rrethuar nga bukuria e natyrës. Kënaquni me pije të freskëta nga minibari.

Kondicioner

Banjë Private

Televizor Flat-screen

Wifi Falas

View

Minibar

Dhomë dopio standarte

Mirësevini në dhomën tonë të dyfishtë standard, ku komoditeti dhe qetësia takohen! Kjo dhomë ofron dy krevate të rehatshme të vetëm, ideale për mysafirët që kërkojnë një strehim të qetë. Shijoni pamjen e qetë të kopshtit nga qëndrimi juaj i rehatshëm në dhomë, duke ofruar një sfond të freskët për qëndrimin tuaj. Mbani lidhjen me Wifi falas dhe qëndroni të freskët me klimatizimin, duke siguruar një ambient të rehatshëm gjatë gjithë vizitës tuaj.

Kondicioner

Banjë Private

Televizor Flat-screen

Wifi Falas

View

Minibar

Dhomë treshe

Mirësevini në dhomën tonë standard triple, një ambient i cili ofron komoditetin e nevojshëm për të marrë një pushim të qetë. Dhomat e tipit triple janë përshtatur për të pritur tre persona, duke ofruar një përvojë të rehatshme për të gjithë. Pamja e mrekullueshme e maleve do të mbushë zemrën tuaj me frymëzim, duke ju lejuar të përjetoni bukurinë natyrore nga qetësia e dhomës suaj. Për të qëndruar të lidhur me botën jashtë, ne ofrojmë WiFi falas. Klimatizimi dhe minibari janë gjithashtu pjesë e kësaj eksperiencë të mrekullueshme, duke siguruar që ju të keni një qëndrim të mbarë në këtë ambient të freskët dhe të këndshëm.

Kondicioner

Banjë Private

Televizor Flat-screen

Wifi Falas

View

Minibar

Dhomë Teke

Mirësevini në dhomën tonë të vetme, e projektuar për një qëndrim të rehatshëm dhe relaksues. Shijoni pamjet e mahnitshme të maleve direkt nga dritarja juaj, duke ofruar një sfond të qetë për kohën tuaj me ne. Mbani lidhjen me WiFi falas, duke ju lejuar të qëndroni në kontakt me të dashurit ose të punoni ndërsa jeni rrethuar nga bukuria e natyrës. Kënaquni me pije të freskëta nga minibari, duke shtuar një prekje shtesë të përshtatshme qëndrimit tuaj. Përjetoni qetësi dhe komoditet në dhomën tonë të vetme, ku çdo detaj është krijuar për kënaqësinë tuaj.

Kondicioner

Banjë Private

Televizor Flat-screen

Wifi Falas

View

Minibar